Anahtarlık Gizli Kamera Satın Al

Anahtarlık Gizli Kamera Satın Al

Anahtarlık gizli kamera, gizli kameralar arasında en kullanışlı ve en çok tercih edilen gizli kameralardan biriside anahtarlıklara yerleştirilmiş gizli kameralardır. Bu kameralar taşınılabilir olması nedeniyle oldukça tercih edilir ve anahtarlık araba anahtarlığına benzediğinden gizlenebilirliğin de sorun olmaz. Anahtarlık gizli kamera sahibi olmak sizlerin birçok alanda fark edilmeden kayıt yapmanızı kolaylaştırır ve fark edilmez. Fiyat açısından da son derece uygun olan bu kameralar 3.5Mp olup net video kaydı yapabilmektedir. Ses kaydı da yapabilen bu ürünlerden bir tanesi full şarj edildiğinde 2 saate kadar video kayıt etmektedir. Paket içerisinde sizlere sadece anahtarlık kamera değil, bununla birlikte şarj ve görüntü izlemeniz için USB kablosu ve kullanımınızı kolaylaştırmak içinde kullanım kılavuzu gelecektir.

anahtarlık gizli kamera fiyat
anahtarlık gizli kamera

Anahtarlık Gizli Kamera Özelliği                                                                        

Uygun fiyatına göre son derece üstün özellikleri olan bu kamera kayıt işlemini AVI formatında yapmaktadır. Buda sizlerin videolarınızı her media player programında oynatmanıza olanak sağlar. Ayrıca micro SD kart ile hafızası belirlenebilir olan bu cihazın ne yazık ki kayıt süresi şarjdan dolayı 2 saattir. Bu nedenle 4Gb SD kart kullanmanız anahtarlık kamera kullanmanız için yeterli olacaktır. 640×480 görüntü çözünürlüğünde video kaydı yapan bu cihazın gece görüşü olmadığından gece kayıtları için pek uygun değildir. Ancak anahtarlık kamera ile gece görüntü olmadığı için sadece ses kaydı yapabilmeniz mümkündür.

Anahtarlık Gizli Kamera Satın Al” için 2 yorum

 • 30 Ekim 2016 tarihinde, saat 07:53
  Permalink

  Anahtarlık şeklinde olması güzel peki gerçek anahtar şeklinde varmı mesela arabayı açan hemde kameralı anahtarlık varmıdır ?

  Yanıtla
  • 31 Ekim 2016 tarihinde, saat 11:39
   Permalink

   Maalesef şuan seri üretimde öyle bir malzememiz yok ama özel yapım yapabilir detaylı bilgi için info@casuskamera.tv.tr adresine mail atınız lütfen.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir