Sinyal Bulucu Dedektör Nedir Ne İşe Yarar ?

GİZLİ KAMERA NASIL BULUNUR ?

 

Öncelikle gizli kameralar sinyal bulucu dedektör ile bulunabilir. Genellik ile herkes doğrulusunda tanınan kimileri amacıyla kent efsanesi olarak da söylenen, cep telefonunuz ile şüphelendiniz bölümde ya da eşyanın yanı sıra arama yaprak telefonda hışırtı ya da normalden değişik bir sesin çıkmasını beklemeniz. Esasında bu teknik tüm telefonlarda olmasa da birtakım telefonların sistemlerinde ortamdaki elektromanyetik sinyallerin diğer cihazlar doğrulusunda (bu halde gizli kamera ve aynısı sistemler) emilmesinden kaynaklı meydana gelen gürültüden size ipucu sağlayabilirler ama bu her telefon ile olmadığını yeniden belirtmek isterim.

sinyal bulucu çeşitleri
sinyal bulucu dedektör

   Birçok yurtdışı menşeli siteden rahatlıkla elde edebileceğiniz Kablosuz kamera detektörü cihazını satın alarak gözle görünmesi gerektiğince zor ya da imkânsız olan kameraların yerlerini belirleme edebilirsiniz. Bu cihazlar fiyatlarına göre daha profesyonel, menzilleri ve tarama yetenekleri daha ilerlemiş sistemlerdir, dolayısı ile çok daha iyi gizli kameraları bulabilirler. İhtiyacınız ve bütçenize göre birini seçmeniz sizin kendi takdiriniz. Başta da dediğim gibi umarım hiçbir vakit gereksiniminiz olmaz ama gende tedbiri elden bırakmamakta yarar vardır.

   Gizli kamera kaydederken sinyal vermek zorundadır. Bu yüzden gizli kameraları sinyal bulucu ile bulmak çok kolaydır. Sinyal bulucu çeşitlerine sitemizden bakabilirsiniz.

Sinyal Bulucu Dedektör Nedir Ne İşe Yarar ?” için 2 yorum

 • 30 Ekim 2016 tarihinde, saat 08:01
  Permalink

  Sinyal bulucu her kamerayı buluyor mu peki ?

  Yanıtla
  • 31 Ekim 2016 tarihinde, saat 11:40
   Permalink

   Sinyal veren tüm kameraları bulur zaten sinyal vermeyen kamera kayıt etmez.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir