Kategoriler
Fiyatı

Gizli Kamera

GİZLİ KAMERA

Günümüzün yeni teknoloji harikalarından biri gizli kamera Şimdilerde hemen her şeyin, her türlü eşyanızın içine girebilen bu eşyalar bizlerin hayatını kolaylaştırmaya devam etmekte. Önceleri herkesin kullanamadığı bu cihazları şimdilerde herkes kullana bilmektedir. Böylelikle, bir yandan kullanım alanları gelişen cihazların bir yandan da kullanıldığı amaçları da artmıştır. Yani bu da gizli kameraları kullanım alanlarına ve tabi ki kullanım amaçlarına dikkat etmemiz gerektiğini göstermektedir. 

Bu tür cihazlar çok basit ve kullanışlı bir devre ile çalışmaktadır. Piyasa da şuan bulunmakta olan iki tür olan bu cihazlar kablolu ve kablosuz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.Daha çok tercih edileni tabi ki de kablosuzlardır çünkü daha çok gelişen bir çeşittir yani çok küçük ölçütlerde olmalarına rağmen saatlerce çekim yapabilirler. Bunun nedeni de çok güçlü ve sağlam bir enerji sistemine sahip olmalarıdır. Gizli kamera da bulunan bu özellikte bizlere pek çok alanda avantaj ve olanak sağlamaktadır.

Ayrıca bu cihazlar pek çok aradığınız boyutlarda da piyasada bulunabilir hale gelmiştir. Teknolojinin ilerlemesiyle daha da küçük boyutlara indirgenen bu cihazlar bizlere yine birçok alanda bir çok çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Örneğin şuan bile çevrenizde, sizin bilmediğiniz pek çok yerde bu gizli kameradan olabilir. Evet, önceden birçokhayalî filmde gördüğümüz bu araçları sizler şuan elinizde hatta gözünüzde bile taşıyor olabilirsiniz. Yani Kalemler, gözlükler, radyolar, kitaplar, duvar saatleri, masa lambaları, elektrik prizleri, süs eşya bibloları, kol saatleri, tablolar ve daha birçok nesne içerisine bu türden cihazlar konulabilir. Evet, belki şuan biraz korkmuş olabilirsiniz. Sizleri şuan kimler nerede nasıl izliyor şüphesi biraz ürkütücü olsa bile korkmayın çünkü bazı alan ve yerlerde gizli kameraların kullanımının yasaklanması bu yüzdendir.Yani devlet bu türden araçların kullanımını her ana denetim altında tutmakta ve istediği zaman yasaklayıp ceza verme yetkisine sahiptir.

Bizler için öncelikle sizlerin güvenliği ve istekleri önemlidir. Yani sizlere verdiğimiz hizmetler bu politikalar üzerinden izlenmektedir. Öncelikle biz güvenmeniz gerektir ve biz bu güveni boşa çıkarmayacağız bundan emin olmalısınız. Ve tabi ki son olarak bizden ve ürünlerimizden memnun kalışımız bizleri her zaman bir basamak daha üste taşımaktadır. Yazmış olduğumuz yazıda sizlere gizli kamerayı tanıtmak ve bilgilendirmek için yazılan bir tanıtım yazısıdır.

 

 

Göster:
Sırala:
Ampul Şekilinde Gece Görüşlü Gizli Güvenlik Kamerası SD Kart Girişli   ..
499.00TL
Askılık Görünümlü Gizli Kamera HD Kayıt Yeni
HD Askılık Şeklinde Duyarlı Askılık Kamera    Askılık görünü..
179.00TL
Askılık Şeklinde Duyarlı Gizli Kamera    Askılık görünümde ..
109.00TL
Aynalı Masa Saati Gizli Kamera Masa saati kameralara bir teknoloji harikası daha eklendi. yeni ..
259.00TL
Özel Bord Mini Gizli Kamera  Bord Gizli Kamera   işyerinizde, evinizde..
320.00TL
Çakmak Kamera ile İsterseniz Sesli Video, İsterseniz Resim Çekebilirsiniz!  ..
89.00TL
Duvar Saati Kamerası + 32 GB SD KART   Evinizi kimse farketmeden dilediğinizce kontrol ..
319.00TL
Düğme Kamera ile Sesli Video, İsterseniz Resim Çekebilirsiniz!   Düğme g..
89.00TL
Duman Dedektörü WiFi Gizli Kamera P2P Duman Dedektörü WiFi Gizli Kamera Kablo..
649.00TL
Duvar Saati Gizli Kamerası   Evinizi kimse farketmeden dilediğinizce kontrol edebileceğ..
299.00TL
YILAN KAMERA 15 METRE LED Aydınlatmalı, 15 metre endoskop kamera  Video ve fotoğraf ç..
279.00TL
Kol Saati Görünümlü Gizli Kamera Klasik kol saati ve gizli kamera. Hem g&ou..
119.00TL
1 yorum yapılmış.
Flash Bellek - USB Kamera ile İsterseniz Sesli Video, İsterseniz Resim Çekebilirsiniz! &..
99.00TL
USB Flash Bellek HD Gizli Kamera Usb Flash Bellek HD Gizli Kamera İster USB flash bellek ola..
149.00TL
3 yorum yapılmış.
Gece Görüşlü Kol Saati Kamera 1080P   Evet, normal kol saatlerinden &ccedi..
229.00TL
Loading...