Kategoriler
Fiyatı

Saat Kamera

SAAT KAMERA

Gün geçtikçe bu teknoloji pazarına yep yeni ve farklar yaratan pek çok araç katılıyor. Bunlardan biride casus kameralar kategorisindeki saat kameralardır. Hayatımıza yeni yeni giren bu araçlar isterseniz aksesuar isterseniz video kaydı yapabilen çok fonksiyonlu bir elektronik aleti oluverir. Çok ciddi ortamlar örneğin, iş yerleri, ev ortamlarını içine yerleştirilen net video kaydı ve hopörleriyle çok net dinleme şansını sizlere sağlıyor. Ayrıca bir saatin içine yerleştirilen böyle bir kamera,  lens ve hopörlerin ciddi anlamda,  hiçbir şekilde farkedilmemesi de sizlerin izlemek veya dinlemek istediğiniz ortamı daha uzun süre dinleyip izlemenizi sağlar.

Saat kamera şuan için piyasada çok bilinen bir gizli kamera çeşidi değildir belki de ama en ortam izleme özelliğini de taşımaktadır. Örneğin şuan siz bile şuanda duvarınızda bulunan bir saat tarafından izleniyor olabilirsiniz. Yada sevgilinizin, eşinizin, dostunuzun size hediye ettiği bir kol saatinden gözetleniyor olabilirsiniz. Peki; neden aynı şeyi siz yapmayasınız? Şüphelendiğiniz herhangi birini, çocuğunuzu eşinizi, sevgilinizi, istihdamlarınızdan birilerini veya her anını merak ettiğiniz birilerini neden izlemeyesiniz?

Örneğin bir kol saati kameranın sizlere nedenli kolay ve basit çalıştığını anlatalım. Açma kapama düğmesine bir defa basmanız ile bir kırmızı ışık yanacaktır ve o ışık maviye dönene kadar beklemeni gerekecek. Ardından tekrardan mavi düğmeye basarak mavi ışığın yanıp söndüğünü göreceksiniz işte buda video kaydının başladığını sizlere gösterir o andan sonra dilediğiniz kişiye bu saati verebilir, dilediğiniz ortamda bıraka bilir yada istediğiniz yere bu saat ile gide bilirsiniz. Çekimi durdurmak içinse saat kameranızın yine aynı düğmesine bir defa basılı tutmanız yeterli olacaktır. Yada siz bir fotoğraf çekmek istiyorsanız mavi ışık yanarken düğmesine bir defa dokunmanız ile bir fotoğraf çekecek olan cihazınızı ayrıyeten ses kaydı da yapmak isterseniz düğme ye 3-5 saniye basılı tuttuğunuz takdirde kırmızı ışığın yanıp sönmesi sizin için yeterli olacaktır. Ve bütün yaptığınız bu işleri kameranın üzerinde ki mikro kamera sayesinde kimseye fark ettirmeden çeke bilirsiniz. Son olarak da yaptığınız bu çekim, foto yada ses kayıtlarını çok kolay bir şekilde bilgisayarınızın USB portuna takarak izleye bilirsiniz.

Çeşitleri duvar saati, kol saati yada masa saati olarak kategoriliye biliriz. Ayrıca bunlara ek olarak gece görüşlü kol saati kamerası da ekleye biliriz. Bizce artık sizlerin de bir saat kamerası olmalıdır. 

Göster:
Sırala:
Aynalı Masa Saati Gizli Kamera Masa saati kameralara bir teknoloji harikası daha eklendi. yeni ..
259.00TL
Duvar Saati Kamerası + 32 GB SD KART   Evinizi kimse farketmeden dilediğinizce kontrol ..
319.00TL
Duvar Saati Gizli Kamerası   Evinizi kimse farketmeden dilediğinizce kontrol edebileceğ..
299.00TL
Kol Saati Görünümlü Gizli Kamera Klasik kol saati ve gizli kamera. Hem g&ou..
119.00TL
1 yorum yapılmış.
Gece Görüşlü Kol Saati Kamera 1080P   Evet, normal kol saatlerinden &ccedi..
229.00TL
Gizli Kamera Aynali Masa Saati + 4 GB Hafıza Kartı   Uzaktan kumandalı kameralı masa saat..
199.00TL
Kol Saati 4GB HD GİZLİ KAMERALI KOL SAATİ TEKNOLOJİ GİZLİ KAMERALI KOL SAATİ AYNI ZAMANDA FOTOĞ..
119.00TL
Manzaralı Duvar Saati Gizli Kamera -15%
Duvar Saati Gizli Kamerası + 32 GB SD KART   Evinizi kimse farketmeden dilediğinizce ko..
329.00TL 279.00TL
Gizli Kamera Masa Saati   Resim formatı: JPEG Fotoğraf çekme ç&o..
149.00TL
Gizli Kamera Mini Masa Saati + 4 GB Hafıza Kartı 10-12 Saat Uzun Süre Hareket Algılama Kam..
199.00TL
Spor Kol Saati Gizli Kamera   Teknik Özellikler   - Video format: AVI..
119.00TL
Duvar Saati Gizli Kamerası + 32 GB SD KART   Evinizi kimse farketmeden dilediğinizce ko..
299.00TL
Loading...