Kategoriler
Fiyatı

Sinyal Bulucu

SİNYAL BULUCU

Günümüzde gizli kamera kullanımının bu kadar yaygınlaştığı şu zamanlarda sinyal bulucular hemen hemen herkese gerekmektedir. İlerleyen teknolojiyle beraber artan ve tabi ki farklı amaçları olan kötü niyetli insanlar tarafından da kullanılmaya başlayan casus kameralar belki de masum birçok insanın canını yakmaktadır. Bu sebeple insanlar artık korku içinde yaşamaktadır. Bizler herkes böyledir diyemeyiz. Öyle de değildir zaten tedbir amaçlı yada gerçekten bu araçlara ihtiyacı olan ve doğru amaçlar doğrultusun da bu araçları kullanan birçok insan vardır. Yani teknoloji aynı zamanda bu tür amaçlar içinde kullanılmaktayken, bizlerin yapması gereken pek çok şeyde vardır.

Sinyal bulucular artık günümüzde bir çeşit sinyal bulucu olarak yer almaktadır. Şüphelendiğimiz ya da rahatsız olduğumuz her alanda kullana bileceğimiz bu tür cihazlara artık her yerde ulaşa biliyoruz. Örneğin bir işyeri, umumi tuvalet, restoran, soyunma kabinleri ve birçok özel bireysel alanlarda işimize yaramaktadır. Ve bu tür araçlar öyle ki sizin bile aklınıza gelmeyecek yerlerde örneğin bir saatin, prizin, kalemin, gözlüğün, içinde bile olabilecek her çeşit kamera ve ses kayıt cihazına bu kablosuz detektörler sayesinde çok basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bir çeşit anti böcek bulucu multi detektör sizler için çok büyük bir kolaylık olacaktır çünkü imdi bile izlenip izlenmediğinizi bilemezsiniz. İster çok önemli bir insan olun isterseniz bir öğrenci sizi izlemeği kimlerin isteyeceğini bilemezsiniz. Tabi ki sinyal bulucu yani anti böcekler de yaptığı işlem, profesyonellik, menzilleri ve tarama yetkelerine göre gruplanıp ayrıla bilir. Buda bizlere bu cihazlarında belli fiyatlara ayrıldığı gerçeğini gösteriyor. Tabi ki sizler kendi ihtiyaç ve bütçenize göre bunlar arasından kendinize en uygun olan bir cihazı seçebilirsiniz.

Örneklemek gerekirse CC308 sinyal bulucu casus cihazı veya böcek kamera lens bulucu diye bileceğimiz bu ürünün özellikleri; lazer algılama mesafesi 10cm-10 m, radyo algılama kamera Aralığı 5cm-10mt dir. Güç 50mv-200mv algılama Aralığı 30cm-50cm,Güç 300mv-600mv algılama Aralığı 1mt-2mt,Güç 800mv-1200mv algılama Aralığı 3mt-8mt,Güç built- lityum polimer pil 45 Mah. Akım tüketimi 8mAProb lazer dalga boyu 920mmFrekans aralığı alırsınız 1mhz-6500mhzÖzel özel optik lens filtreleri Malzeme ABS Boyutu: 93mm x 48mm x 17mmAğırlık: 58g olan bu cihaz 160 TL dir. Bu ve daha fazlasına da sitemiz den ulaşa bilir araştırıp inceleye bilir ve satın ala bilirsiniz.

 

 

Göster:
Sırala:
Anti Böcek- Sinyal Bulucu Dedektör   Bu cihaz güçlü, full..
189.00TL
Anti Böcek- Sinyal Bulucu Dedektör   Bu cihaz güçlü, full..
159.00TL
Anti Böcek- Sinyal Bulucu Dedektör   Bu cihaz güçlü, full..
249.00TL
Anti Böcek- Sinyal Bulucu Dedektör   Bu cihaz güçlü, full..
169.00TL
Anti Böcek- Sinyal Bulucu Dedektör   Bu cihaz güçlü, full..
479.00TL
Loading...